HTR200JR-52-18K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HTR200JR-52-18K
JLCPCB Part #
C19304623
Package
Plugin
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 18kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS