HHV-50JT-52-68M
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50JT-52-68M
JLCPCB Part #
C1388144
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS