HHV-50JT-52-680K
MFR.Part #
HHV-50JT-52-680K
JLCPCB Part #
C1390216
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS