HHV-50JT-52-3M3Y
MFR.Part #
HHV-50JT-52-3M3Y
JLCPCB Part #
C1389933
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS