HHV-50JT-52-2M7Y
MFR.Part #
HHV-50JT-52-2M7Y
JLCPCB Part #
C1389941
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS