HHV-50JT-52-24K
MFR.Part #
HHV-50JT-52-24K
JLCPCB Part #
C1387970
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS