HHV-50JT-52-220KY
MFR.Part #
HHV-50JT-52-220KY
JLCPCB Part #
C1389944
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS