HHV-50JT-52-20K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50JT-52-20K
JLCPCB Part #
C3447423
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS