HHV-50JT-52-18M
MFR.Part #
HHV-50JT-52-18M
JLCPCB Part #
C1387991
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS