HHV-50JT-52-13K
MFR.Part #
HHV-50JT-52-13K
JLCPCB Part #
C1388068
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS