HHV-50JT-52-10M
MFR.Part #
HHV-50JT-52-10M
JLCPCB Part #
C1389559
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS