HHV-50JR-52-91K
MFR.Part #
HHV-50JR-52-91K
JLCPCB Part #
C3509392
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS