HHV-50JR-52-3M6
MFR.Part #
HHV-50JR-52-3M6
JLCPCB Part #
C1762391
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS