HHV-50JR-52-20K
MFR.Part #
HHV-50JR-52-20K
JLCPCB Part #
C3406950
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS