HHV-50JR-52-18MY
MFR.Part #
HHV-50JR-52-18MY
JLCPCB Part #
C1763552
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS