HHV-50JR-52-12MY
MFR.Part #
HHV-50JR-52-12MY
JLCPCB Part #
C1763561
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS