HHV-50JB-52-910K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50JB-52-910K
JLCPCB Part #
C1388237
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS