HHV-50JB-52-620K
MFR.Part #
HHV-50JB-52-620K
JLCPCB Part #
C1388304
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS