HHV-50JB-52-43M
MFR.Part #
HHV-50JB-52-43M
JLCPCB Part #
C1389037
Description
-55℃~+155℃ 43MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS