HHV-50JB-52-18K
MFR.Part #
HHV-50JB-52-18K
JLCPCB Part #
C1388388
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS