HHV-50FT-52-7M32
MFR.Part #
HHV-50FT-52-7M32
JLCPCB Part #
C1395692
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS