HHV-50FT-52-6M65
MFR.Part #
HHV-50FT-52-6M65
JLCPCB Part #
C1391430
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS