HHV-50FT-52-5M23
MFR.Part #
HHV-50FT-52-5M23
JLCPCB Part #
C1395754
Description
-55℃~+155℃ 5.23MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS