HHV-50FT-52-5M11
MFR.Part #
HHV-50FT-52-5M11
JLCPCB Part #
C1396243
Description
-55℃~+155℃ 5.11MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS