HHV-50FT-52-59M
MFR.Part #
HHV-50FT-52-59M
JLCPCB Part #
C1395716
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS