HHV-50FT-52-51K1
MFR.Part #
HHV-50FT-52-51K1
JLCPCB Part #
C3475210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS