HHV-50FT-52-442K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-442K
JLCPCB Part #
C1402207
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS