HHV-50FT-52-3M57
MFR.Part #
HHV-50FT-52-3M57
JLCPCB Part #
C1402185
Description
-55℃~+155℃ 3.57MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS