HHV-50FT-52-2M94
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FT-52-2M94
JLCPCB Part #
C3353298
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 2.94MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS