HHV-50FT-52-2M37
MFR.Part #
HHV-50FT-52-2M37
JLCPCB Part #
C1399041
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS