HHV-50FT-52-1M43
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FT-52-1M43
JLCPCB Part #
C3511756
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS