HHV-50FT-52-187K
MFR.Part #
HHV-50FT-52-187K
JLCPCB Part #
C3448355
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS