HHV-50FT-52-12M4
MFR.Part #
HHV-50FT-52-12M4
JLCPCB Part #
C1390421
Description
-55℃~+155℃ 12.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS