HHV-50FR-52-953K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-953K
JLCPCB Part #
C3490332
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS