HHV-50FR-52-8M45
MFR.Part #
HHV-50FR-52-8M45
JLCPCB Part #
C3569939
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS