HHV-50FR-52-7M68
MFR.Part #
HHV-50FR-52-7M68
JLCPCB Part #
C1763890
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS