HHV-50FR-52-61M9
MFR.Part #
HHV-50FR-52-61M9
JLCPCB Part #
C1764099
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS