HHV-50FR-52-60M4
MFR.Part #
HHV-50FR-52-60M4
JLCPCB Part #
C3395339
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS