HHV-50FR-52-5M6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FR-52-5M6
JLCPCB Part #
C1763979
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS