HHV-50FR-52-59K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-59K
JLCPCB Part #
C3554806
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS