HHV-50FR-52-560K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-560K
JLCPCB Part #
C1740936
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS