HHV-50FR-52-4M87
MFR.Part #
HHV-50FR-52-4M87
JLCPCB Part #
C3354980
Description
-55℃~+155℃ 4.87MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS