HHV-50FR-52-475K
MFR.Part #
HHV-50FR-52-475K
JLCPCB Part #
C3443617
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS