HHV-50FR-52-35M7
MFR.Part #
HHV-50FR-52-35M7
JLCPCB Part #
C1763897
Description
-55℃~+155℃ 35.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS