HHV-50FR-52-30M1
MFR.Part #
HHV-50FR-52-30M1
JLCPCB Part #
C1764139
Description
-55℃~+155℃ 30.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS