HHV-50FR-52-30M
MFR.Part #
HHV-50FR-52-30M
JLCPCB Part #
C1764138
Description
-55℃~+155℃ 30MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS