HHV-50FR-52-2M32
MFR.Part #
HHV-50FR-52-2M32
JLCPCB Part #
C1764285
Description
-55℃~+155℃ 2.32MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS