HHV-50FR-52-19M1
MFR.Part #
HHV-50FR-52-19M1
JLCPCB Part #
C1763466
Description
-55℃~+155℃ 19.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS