HHV-50FR-52-18M7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV-50FR-52-18M7
JLCPCB Part #
C3568681
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 18.7MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS