HHV-50FR-52-14M
MFR.Part #
HHV-50FR-52-14M
JLCPCB Part #
C3471015
Description
-55℃~+155℃ 14MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS